Zir Meechi

Zir Meechi byl konzervativní Umbaran z Nar Shaddaa, mandalorianský křižák a lovec odměn. S oblibou používal pistoli Dissuader KD-30, která střílela projektily plněné koncentrovanou kyselinou, což o něm vypovídalo víc než sebedelší popis charakteru.

Historie

Před rozkazem 66

Narodil se na Nar Shaddaa někdy kolem roku 60 BBY. Jeho rodiče byli ekonomičtí imigranti z Umbary, kteří i na pašeráckém měsíčku notně živořili, ale přesto se snažili syna řádně vychovat a před spaním mu četli mandalorianské pohádky. Malého Zira to značně ovlivnilo, v pokročilejším věku se naučil střílet a i když se živil hlavně jako umývač nádobí v Rok'Poku, toužil po poznávání exotických míst a střílení do exotických bytostí. Ve dvaceti zahlédl v podniku jednoho Mandaloriana, pozdějšího otce Anyi, využil příležitosti a i když vyprovokovanou bitku s ním samozřejmě prohrál, zaujal ho natolik, že s ním směl odletět na Concordii a začít se učit.
Střílení mu šlo, brzy získal právo nosit tradiční brnění a litoval jediné věci - že se nenarodil o pár tisíc let dřív, kdy se v galaxii pořád válčilo a Mandaloriani něco znamenali. Místo toho musel pracovat většinou jako lovec lidí nebo osobní strážce, například pro Hutta Somro, což ho ale děsně nebavilo a nikdy to nevydržel dlouho. Se začátkem války klonů se samozřejmě chopil zbraně a vyrazil do bojů, ale tak dlouho se rozhodoval, na čí straně chce vlastně stát, až válka skončila a on moc slávy neurval.

Občanská válka

Lovci lidí měli najednou žně, protože si mohli přivydělávat lovem zrádných Jediů, ale Zir toho nijak nevyužil. Usadil se na Nar Shaddaa, střílel grázly a remcal, že ti dnešní Mandaloriané už nejsou, co bývali.
V červenci 0 ABY se přeochotně přidal k Mamutomutům a pomáhal jim čistit pašerácký měsíc od imperiálů.

Potenciália

Tady je možné úplně všechno, upřímně řečeno už si vůbec nepamatuju, proč jsem tuhle postavu vyráběl.

d20

Soldier 6 / Scout 2 / Mandalorian Crusader 4
STR 14 / DEX 18 / CON 13 / INT 14 / WIS 12 / CHA 14
Intimidate +20, Demolitions +15, Gather Information +11, Survival +10, Tumble +10, Knowledge (tactics) +8, Repair +8, Bluff +6
Influence, Headstrong, Quick Draw, Point Blank Shot, Dodge, Mobility, Blasterslinger, Shot on the Run, Endurance, Infamy, Armor Familiarity, Improved Initiative
Exotic Weapon Proficiency (Dissuader pistol)

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License