Woallc Con-Deniz

Woallc Con-Deniz byl klon mistra Jedi Woallca Con-Denyzze. Ačkoliv se podařilo zachovat jeho citlivost k Síle, byl vycvičen především jako osobní ochránce a ohřívač postele Algernnon de Bray. Oproti předloze stárnul dvakrát rychleji a byla mu uměle zvýšena poslušnost, ale navzdory četným podnětům nikdy pořádně nepropadl temné straně.

Historie

Byl vytvořen v laboratoři na palubě lodi Pla'akrat, a to z genetického materiálu, který tamnímu klonovači Kudo Taiovi poskytla samozvaná lady ze Sithu Algernnon de Bray někdy v prvním roce války. Správně totiž tušila, že si svého bývalého mistra nebude smět na Vogastisu nechat moc dlouho, a rozhodla se to řešit poměrně inovativně.
Kudo Tai musel překonat celou řadu problémů spojených s tím, že byl objekt klonování citlivý na Sílu, ale po přibližně třech tisících zmetků se mu to v roce 18 BBY povedlo a embryo #3110 se dožilo umělého porodu. Subjekt vykazoval relativně normální životní funkce, a tak byl krmen a v adekvátním věku začal s výcvikem na svou budoucí roli tělesného strážce. Lady de Bray ho naposledy viděla v roce 14 BBY, když vypadal jako osmileté dítě, a i když u toho měla nevhodné poznámky, vypadala s jeho pokroky spokojeně. Další návštěvy se však nedožila, neboť ji na jejím sídle roztrhali dva chlupatí teroristé.
Denizův výcvik nicméně pokračoval, jak bylo domluveno, a z klona vyrostl submisivní, leč relativně odvážný a charismatický mladík. Toho pak Kudo Tai, opět podle rozkazů mrtvé lady de Bray, roku 6 BBY věnoval její dceři jako dárek k patnáctinám a plně se věnoval projektu druhému.
Patnáctiletá Algernnon si dárek samozřejmě užila, několikrát, a dokonce mu dala světelný meč po jednom utraceném chcípáčkovi, ale protože nechovala žádné city k jeho předloze, rychle ji omrzel. Nejdřív ho delegovala do role jednoho ze svých podřadnějších osobních strážců, s příchodem Siena někdy v roce 5 BBY ho pak s poděkováním poslala zpátky do soustavy Frikk s tím, že má hlídat tamní klonovací zařízení, protože s ním má ještě velké plány.
#3110 svědomitě hlídal zamrzlou loď i tamní kaminoanskou posádku a měl se lépe, než by se měl s Algernnon, ale nedokázal to plně ocenit. Dlouhou samotu snášel špatně a začaly se v něm míchat emoce, na jedné straně úleva z toho, že si může dělat co chce, na druhé geneticky daná potřeba být dobrým služebníkem své paní. Rovněž v sobě živil žárlivost vůči Sienovi a později k Algernonovi, ale ani tak se plně nepoddal temné straně.
V červenci 0 ABY byl u toho, když se Algernon vrátil na Pla'akrat, a to na pokraji smrti. Ačkoliv se těšil, že bude mít brzy o jednoho rivala méně, měl smůlu, protože se ho povedlo dát dohromady a koncem října měl být vrácen na Dominatrix. K tomu však nedošlo, protože Citadela byla mezitím zničena a Kaminoané znovu přišli o zaměstnavatele. Algernon však tvrdil, že svou paní nadále cítí v Síle, Con-Deniz ho v tom podporoval a najednou měli společný cíl - najít svou paní. Hledat ji však vyrazil jen Algernon, vousatější z klonů měl za úkol hlídat loď a dohlédnout na to, že bude ošetřovna připravena přijmout nejdůležitějšího pacienta ve vesmíru.
Koncem roku 0 ABY obdržel od zdrceného Algernona zprávu, že selhal, a sám potvrdil náhlé utišení onoho našeptávání v Síle, že jejich paní je stále naživu. Algernon se vrátil na Pla'akrat, vyšinutější než dřív, a z nějakého důvodu pořád věřil, že alespoň část Algernnon přežívá. Chtěl pro její záchranu udělat všechno a Con-Deniz, ač jeho pocit nesdílel, souhlasil, že mu pomůže. Společně přinutili posádku lodi, aby pracovala pro ně, a ač neměli moc nápadů, jak to realizovat, měli na to dost času.

d20

Force Adept 1 / Soldier 4 / Bodyguard 4
STR 14 / DEX 14 / CON 14 / INT 13 / WIS 13 / CHA 15
Intimidate +10, Listen +8, Move Silently +8, Spot +8, Telepathy +8, Treat Injury +8, Knowledge (Sith lore) +7, Ride +7, Disguise +6, Entertain (massage) +6, Hide +6, Jump +6
Low Profile, Dodge, Great Fortitude, Martial Arts, Combat Reflexes, Endurance, Stamina, Skill Emphasis (Telepathy), Exotic Weapon Proficiency (lightsaber)

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License