Shao Linn

Shao Linn byla Nautolanka z Glee Anselmu, která se po smrti svých rodičů stala policistkou na Corellii.

Historie

Narodila se jako druhá dcera nezajímavého páru v roce 39 BBY, rok po Tish, a v následujících letech dostala dalších pět sester včetně Fosh.
Když jí bylo sedm, jejich rodiče zabila Rhek Tei, jedna z akolytek hraběte Dooku, která zároveň unesla její výše zmíněné sestry na převýchovu a výcvik v užívání temné strany. Shao se dostala do sirotčince a odtamtud k náhradní rodině, kde si vesměs polepšila. Už jako malá měla jasno v tom, že chce být policistkou, aby zabránila podobným tragédiím v jiných rodinách, a v adekvátním věku skutečně nastoupila na Corelliánskou policejní akademii.
Už během výcviku použila nepřiměřeného násilí a zastřelila zloděje alderaanských melounů,1 načež se z ní postupem času stala nekompromisní vyšetřovatelka s ostrými lokty. Osobně znala Hana Sola a je velmi pravděpodobné, že se podílela na stíhání Opilé ochechule a Jeffa Breena.

Zrcadlový vesmír

V zrcadlovém vesmíru padla do zajetí sarininských otrokářů a jako osobní otrokyni si ji koupil Banzarra. Ačkoliv se jí podařilo ho se štěstím říznout střepem ze zrcadla, nezabil ji, naopak si ji nechal2 a její utrpení to jenom prodloužilo.

d20

Scoundrel 5 / CorSec Officer 5
STR 10 / DEX 18 / CON 14 / INT 14 / WIS 10 / CHA 14
Gather Information +22, Swim +18, Bluff +15, Disguise +15, Move Silently +10, Search +10, Sense Motive +10/+13, Sleight of Hand +10, Tumble +10, Survival +8, Diplomacy +7
Cosmopolitan (Swim), Track, Skill Emphasis (Gather Information), Run, Urban Tracking, Criminal Investigation
Advanced Preparations, Confidence, Agile

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License