Rradcara

Rradcara byla Wookiee z Kashyyyku, samička hnědoplavé srsti a vytříbeného smyslu pro humor. Byla dcerou Georrggekese a Leenncaany a sestrou Demonbaccy. Ráda pekla, sledovala závody podracerů, hokej a lety na lyžích a mladíci na ní mohli oči nechat.

Historie

Narodila se 15. 2. 108 BBY jako první dítě svých rodičů. S o rok mladším bratrem měli velice dobrý vztah a ráda měla i svého staršího bratrance Wyrrgyho, protože kdo by neměl, že. V mládí trochu experimentovala, co se vzhledu týče, a zkoušela různé odbarvovací techniky, ale když jednou skončila s oranžově zrzavou, nechala toho.
V roce 89 BBY při oslavě Demonbaccových narozenin mu s bratrancem Salltrynem připravila koláčky z květů ayahuascy, o kterých jim ze svých zážitků s Barwigem vyprávěl. Omylem ale zaměnili ayahuascu za airuruba - téměř identický květ, ale se strašlivými účinky. Po jejich pozření začal mít Demonbacca silné vidiny, pohltil ho nepředstavitelný děs a nepříčetný zabil svého otce i těhotnou matku. Rradcara sice přežila, ale víceméně zešílela a v přítomnosti jejího bratra propadala panickým záchvatům. Starat se o ni začala teta Naraasirra.
Roku 19 BBY byla teta při imperiální razii zabita, když Rradcaru marně bránila před odvedením do Tábora 52.
V roce 14 BBY zemřela jako oběť pokusů v Táboře 52, když na ní imperiální vědci testovali zdraví nezávadné cigarety.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License