Red Romance Inc

Red Romance Incorporated byla likérka ze Zeltrosu, galaktická jednička ve výrobě a vývozu babského pití a tlamolepů všeho druhu. Měla jen pár vlastních palíren, její produkty většinou vznikaly mícháním kvalitních surovin z externích zdrojů podle tajných receptů a téměř do všeho byla přidávána šeříková esence kvůli barvě a vůni1 a hromada cukru, aby pak měl člověk energii křepčit na dýze až do rána.

Historie

Společnost založil v roce 1069 BBY Ruby Red, barman, který se po odchodu do důchodu strašně nudil. Doma využil své bohaté zkušenosti s přípravou koktejlů a začal míchat vlastní věci, s nimiž prorazil ještě za svého života. Ačkoliv relativně záhy zemřel, zdědili ho po něm schopní synové, kteří se míchání věnovali dál, a následující generace vytáhly společnost na špici galaktického žebříčku výrobců prefabrikovaných koktejlů. Po zbytek éry Republiky udávala společnost trendy na diskotékách a v hudebních barech a pro spoustu Zeltronů bylo pití jejich růžových věcí otázkou rasové cti.
Společnost se dlouho pokoušela prosadit i jako výrobce kvalitní griotky, nicméně tam ji na celé čáře porážel Bozz Cov.
S nástupem Impéria přišla menší krize, neboť produkty nelidských společností značně ztratily na atraktivitě, ale fungovala pořád, pouze s dozorem imperiálních úředníků.

Produkty

  • angreštovice
  • elixír pobláznění
  • griotka
  • Ruby Bliel
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License