Přepadení ve Vystříleném zásobníku

Přepadení ve Vystříleném zásobníku: 6. 7. 0 ABY
Kdo se zúčastnil: Banana Brannigan, Emily, Kyteh, Miranda Lenico, Mrsck, Neryssa, Sien, Štěkna
Místo určení: Huttský prostor, soustava Y'Toub, Nar Shaddaa, Rudý sektor

Úvod do děje

Emily se cestou z mise na Telero chtěla zastavit na Nar Shaddaa a zjistit, zda je Ronie po útoku na Modrý Mandalor ze 7. 6. 0 ABY naživu či nikoliv.
Doprovázely ji u toho jak Banana, tak Štěkna, aniž by věděly, že jejich loď už od odletu z Telera sledují lovci Kel-Morijského těžebního syndikátu, kteří o jejich aktivitách na planetě informovali Inkvizici. Po okouknutí ohořelých trosek hospody, ve kterých Emily dospívala, se trojice šla podívat do Vystříleného zásobníku, kde by pro ni jistě Ronie nějakou zprávu zanechal, pokud by přežil a nyní se skrýval.

Detaily

6. 7. 0 ABY

13:06 Emily, Štěkna a Banana vstoupily do bordelu Vystřílený zásobník.
13:07 Emily šla s bordelmamá Barbarou do horního patra, Štěkna vyrazila na bar a Banana do rohu, kde se usadila do sedačky a snažila se rozdýchat vzduch přesycený feromony a výraznými vůněmi.
13:09 Barbara předala Emily vzkaz od Ronieho. Banana měla nepříjemný pocit v Síle. Štěkna dostala objednaný drink.
13:10 Do podniku vstoupil trandoshanský lovec Mrsck v závěsu se Zygerrianem Kytehem, a jakmile pohledem spočinuli na Bananě, ukázali na ni a pronesli, že je to ona. Do podniku následně vkročil Sien následovaný Neryssou a Mirandou. Všichni tři aktivovali své světelné meče.
13:11 Z balkónu mezi ně přiletěl hozený granát, kterého si jako jediný všiml Mrsck a dobře mířeným kopem jej poslal ke gauči k Bananě. Kyteh byl zaměstnán jedním z vyhazovačů, který po něm vystartoval a kterému svými drápy v mžiku přeťal obě krční tepny.
13:12 Míšenka byla schopná vytrhnout gaučovou matraci a schovat se za ni, takže ji výbuch neroztrhal. Lovci začali střílet po Emily, která střelbu opětovala, jedna z nemířených střel od Mrscka trefila a zabila Barbaru. Sien vykročil k Bananě a Neryssa se vydala najisto ke Štěkně.
13:13 Další granát vybuchl v hloučku Mrscka, Kyteha a Mirandy. Mrsck se zachránil skokem k baru. Dva ostatní byli pošmaroceni a vydali se po schodech nahoru za Mandaloriankou. Banana unikla díky vystřelovací kotvě Sienovi na balkón a brala roha. Štěkna se snažila taktéž spasit útěkem do kuchyně, kde za sebou převrhla fritovačku.
13:14 Emily utíkala k oknu. Banana taktéž, ale Sien se jedním skokem přenesl též na balkón a Silou ji chytl a přitáhl k sobě. Štěkna proskočila oknem, ale využila své nevídané obratnosti a zachytila se parapetu. Neryssa skočila za ní a až pozdě si uvědomila, že Štěkna nikam neskočila a že má pod sebou přibližně pětikilometrový pád.
13:15 Bananin křik dolehl k Emily, která uhnula z cesty k oknu, proběhla pokojem, ve kterém nechala granát s opožděným výbuchem, a dostala se do druhé chodby, kde spatřila Bananu zmítající se v Sienově stisku. Štěkna se vyhoupla zpátky do okna a brala roha, ale cestou k nouzovému východu si svůj útěk rozmyslela a vydala se zpět k rozbitému oknu a hbitě vylezla do patra nad ní, aby pomohla holkám.
13:16 Mrsck si všiml zanechaného granátu a uskočil stranou, Kyteh a Miranda si však nebezpečí nevšimli a vběhli do pokoje. Exploze je oba téměř zabila. Sien vyhrožoval Bananě s mečem u krku. Emily mu meč vytrhla Silou z ruky a Banana využila situaci a vyprostila se mu z držení. V okamžiku byla za Emily.
13:17 Sien beze zbraně zkoušel metat blesky. Štěkna vyskočila v pokoji na stejném podlaží, ale v okamžiku do něj vešel Mrsck. Zaútočila na něj nožem a došlo k přetahování, při kterém neměl ani jeden navrch. Sáhla náhodně po nějaké ze svých čarovných lahviček a rozbila mu o hlavu flákonek se skořicí.
13:18 Emily namířila proud plamenometu na Siena a do místnosti s Mirandou a Kytehem. Sien byl zasažen a snažil se uhasit hořící obličej. Kyteh, též polámán z výbuchu, se nehodlal vzdát odměny a vystřelil po Togrutě energetickou síť. Zasáhl ji a přišpendlil k zemi.
13:19 Banana dostala od Emily její fialový meč, když se vyprostila zpod sítě, s tím, ať vezme nohy na ramena a neohlíží se. Banana poslechla, ustupovala a výstřelem ze svého blasteru rozbila okno, které chtěla použít k úniku. Štěkna o pokoj vedle využila Trandoshanova rozhození skořicí, chytla ho a vyhodila z okna. Vběhla na chodbu, kde viděla obě holky, a mrskla flakónek chilli, který proletěl celou chodbou, rozbil se až Sienovi o spálený obličej a udělal mu moc dobře.
13:20 Emily kryla Kytehovu střelbu, několik zásahů sama schytala a ošklivě krvácela. Do chodby se však vřítila extrémně nepobavená Miranda, jíž exploze granátu rozdrtila žebra a bolest ji udržovala v temném transu. Využila dívky soustředění na krytí kolegyň za ní, proklouzla až k ní, jedním sekem meče jí oddělila levou ruku od těla dříve, než by jí stihla fouknout plamenomet do tváře, a probodnutím ji poslala k zemi.
13:21 Banana v slzách a s rozběhem vyskočila ven oknem a vystřelovací kotvou se zachytila na druhé straně ulice. Štěkna se také skokem dostala na druhou stranu a obě vzaly nohy na ramena. Kyteh po nich ještě chvíli pálil, ale brzy mu zmizely z dosahu.

Obě se o pár minut později setkaly a co nejrychleji a nejopatrněji se vydaly ke svému TIE Reaperu, se kterým následně okamžitě odletěly na Jolly Jedie, kde následná analýza v hyperprostoru odhalila, že jejich loď měla nastřelené sledovací zařízení.

Následky

Na Jolly Jediovi byl okamžitě vyhlášen výjimečný stav, loď skočila do hyperprostoru a nejpomalejší možnou rychlostí se sunula k další soustavě, aby ji bylo co nejdéle nemožné sledovat. Operace tamní povstalecké buňky byly do odvolání přerušeny a rozjely se až kvůli operaci Trebuchet.
Drzé vystupování Impéria a Inkvizice posloužilo jako impuls k obnovení Mamutomutů a události ve Vystříleném zásobníku nastartovaly kaskádu, která kulminovala o necelé dva měsíce později bitvou o Karafuto, zničením Citadely a odstraněním druhé Algernnon z postu Císařovy ruky.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License