Pošta pro tebe

Pošta pro tebe: 20. 7. 0 ABY
Kdo se zúčastnil: Miranda Lenico
Místo určení: Citadela

Stručný děj

Hned ráno byla Miranda vyrušena kurýrem, který pro ni měl balíček. Přišlo jí to podezřelé. Podle výpovědi kurýra letěl z Nar Shaddaa a balík mu předal Wookiee s černým pruhem chlupů přes pravé oko mluvící basicem. Hned jí bylo jasné, o koho se jedná, ale v tom, předát balíček rovnou Algernnon jí zabránila skutečnost, že byl adresován právě Mirandě.
Vzala balík do svého pokoje a tam jej otevřela.

Uvnitř balíčku našla otřesně oddělenou levou nohu od těla a jedno oko. Došlo jí, že jde o části Neryssy. Polkla bolest a vztek a prohledala dále balík, ve kterém našla zvukový záznam a kus papíru se zprávou.
Ve zprávě jí Neryssa emotivním hlasem ujistila, že ji nikdy nezradí, že ji bude navždy milovat a že ji má pomstít za to, co jí udělali.
Miranda musela bojovat s návaly vzteku a hysterie. To umocnil vzkaz napsaný na cancouru papíru.

Jestli si tu zrzavou čubku neuhlídáš, tak z Neryssy ustřílím končetinu po končetině a hodím ji bandě zfetovaných Gamorreanů, ať si s ní trochu zablbnou. Co zbyde ti nakonec pošlu ještě živé ve stejné bedně jako tyhle drobky. Dala ses do křížku se španou vopicí a takhle to dopadá. Ještě máš ale čas udělat správné rozhodnutí. Ch

Miranda si musela vzít po zbytek dne volno. Poslouchala Neryssy hlas pořád dokola a stejně dokola si četla vzkaz z papíru. Kdyby s tím přišla za Algernnon, začala by trumfovací hra v tom, kdo komu pošle lepší kousek svého zajatce.
Algernnon na Nerysse nezáleželo a kvůli své pomstě by ji bez mrknutí oka nechala prožít to, co Chlouppek slíbil.
Na konci dne Miranda celý balík spálila a nikomu nic neřekla. Jen vzkaz od Neryssy schovala ve svém pokoji.

Náslekdy

Na Mirandu to zafungovalo a po další týdny dokázala udržovat Emilino mučení na takové úrovni, která nezpůsobovala trvalé fyzické následky. Současně plánovala, jak Neryssu osvobodit.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License