Pekelné drápy

Pekelné drápy byl klub pubertálních motorkářů z Kashyyyku. V lese u Kachirha, směrem na Tyrvrarr, měli honosnou klubovnu se spoustou kalendářů s nahými chlupaticemi, kde hráli šipky, koukali na fotbal, chlastali levné pivo a hráli si se svými swoopy. Většina jich fandila Katarnům a rádi koukali zejména na zápasy s Lízátky.

Historie

Podle legendy, kterou s oblibou vyprávěli jeho členové, stál za vznikem klubu sám Yardayagr, který ho založil v roce 293 BBY, tedy ještě v době, kdy nehrál fotbal.
Ve skutečnosti byl ale vždycky pouze členem čestným a klub založila v roce 292 BBY skupina znuděných mladíků, které spojovala záliba v rychlých strojích. Společně vybudovali klubovnu, sehnali kalendáře a nabírali nové členy. Od prvního roku provozovali rovněž zajímavou tradici, kdy se během každých Vánoc sešli a pořídili si skupinovou fotku.1
Jediná významná krize přišla v roce 150 BBY, kdy se mužská část klubu porvala o Kerrchak, historicky jedinou heterosexuální členku, ale záhy se zase udobřili.
Krátce po vydání rozkazu 66 půjčil blonďatý pekelník jednu z repulzorových motorek Chlouppkovi, který se na ní dostal do své dílny. Zpátky už ji nedostal, nicméně klub s okupací planety stejně zanikl a další generace se o něm dozvěděly až po objevení onoho vánočního fotoalba.

Významní členové

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License