Natalya Saresh

Natalya Saresh byla zelená Twi'lečka z Coruscantu, majitelka hospůdky U Kancléřky Saresh a přímý potomek této nejvyšší kancléřky. Byla zarytou fanynkou kashyyyckého piva, zejména Levhartomuta, a fotbalu, zejména týmu Rakhuuun Red Wings.

Historie

Narodila se roku 99 BBY a už od raného mládí pomáhala otci s péčí o hospůdku. Po jeho předčasné smrti ji převzala se vším všudy, trochu přestavěla a už kolem roku 80 BBY k ní sem tam zašla mistryně Ori-La-Hara pro drby. Podnik a v něm promítané zápasy Rudých křídel s dalšími fotbalovými kluby si záhy oblíbil i její padawan, kterému se jeden čas nadstandardně líbila i právě Natalya, ale kodex nikdy neporušil.
V roce 74 BBY načepovala pivo jak jemu, tak nezletilému Wookiovi, který tam s ním přišel, a získala si v něm dalšího věrného zákazníka. V následujících letech se navzdory pracovnímu vytížení vdala a měla jednu dceru.
Krátce před vypuknutím války klonů hospodu předala dceři a odešla do důchodu, zemřela dva měsíce po vydání rozkazu 66, když jí přívrženec radikálního humanocentrismu hodil do bytu zápalnou láhev.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License