Loučení

Loučení: 11. 9. 6 BBY
Kdo se zúčastnil: Asyrk Aatashu, Cae Vitthar, Deek, Chlouppek, Emily, Kaily, Lawly, Regid, Ronual Durgun, Scary, Snowflejk
Místo určení: Huttský prostor, soustava Y'Toub, Nar Shaddaa

Stručný děj

Uběhl skoro půlrok, během kterého se celá parta zdržovala kolem Modrého Mandaloru, užívala si kreditů a dávala si oraz od nebezpečí a Impéria. Chlouppek se věnoval Emily s Kaily a nejspíš by zůstal, posílal zprávy Champbaccovi a začal ve svém podniku natrvalo vařit, ale to by se jednoho krásného dne nesměli objevit Deek s Lawly a sdělit mu zlou zprávu, že Wyrrgy propadl temnotě. Už několik měsíců po něm pátrali, Kody s Voh-Jinem, kteří se pátrání věnovali také, byli ztraceni neznámo kde a oni potřebovali Chlouppka, který by byl schopný Wyrrgyho možná díky Síle najít.
Nerad opouštěl své přátele, ale cítil povinnost pomoct svému bratranci, a tak se překotně rozloučil se všemi a s doporučením, ať zůstanou v Modrém Mandaloru jak dlouho jen budou chtít, se vydal s oběma chlupáči na stopovanou. Ostatní se ještě chvíli plácali v podniku, ale pak se rozhodli, že půjdou svou cestou. Na naléhání Kaily ale otočili a vyrazili společně opět do akce.

Následky

Chlouppek letěl vypořádat se s Wyrrgym a zbytek jeho původní bandy zůstal bez dozoru. Asyrk, Regid a Scary se vydali společně s Kaily za dobrodružstvím, Cae ještě chvíli zůstala a pak zamířila pomoci bratrovi na svou rodnou planetu. Emily zůstala v hospodě a učila se od Ronieho mandalorianským způsobům.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License