Kerripirr

Kerripirr byla zrzavá Wookiee z Rakhuuunu, dvojče Kitkkaty, neteř Attilly a pravnučka jedné ze sester kovářky Kellebrambory, jedna z mladších členek posádky Jolly Jedie. Ze dvojčat byla ta technicky zdatnější a jistě by zdědila rodinný podnik, kdyby ho nestihlo znárodnit Impérium.

Historie

Občanská válka

Narodila se roku 11 BBY v hlavním městě kolonie Rakhuuun. Její otec provozoval servis výpočetní techniky, kde se Kerripirr už jako malá ráda motala, a stihl ji toho naučit docela dost jak o prodávání, tak o používání a sestavování hardwaru. Se sestrou moc společných zájmů neměla a rozuměly si akorát při vymýšlení lumpáren. Na které měly spoustu času, protože je nezřídka hlídal strýček Attilla, který jim nic nezakázal. I na tuhle kolonii se ale nakonec dostali otrokáři, idylka někdy v roce 5 BBY skončila a členové rodiny putovali do různých pracovních táborů. Rodiče do kashyyyckého Tábora 52, děti na nedaleký Kwookrrr, kde bylo specializované zařízení pro nezletilé chlupáče. Kerripirr tam měla společně se sestrou sbírat bavlnu, ale jeden z trandoshanských bachařů si vzpomněl, že mu před okupací opravovala počítač, a nechal ji zapřáhnout jako technicky zdatnějšího otroka v tamní posádce. Pomáhala tam s údržbou bezpečnostní techniky a dostávala trochu víc jíst, ale jinak se měla skoro stejně hrozně jako zbytek posádky a rozhodně to nebyla žádná výhra.
V roce 1 BBY byly se sestrou a několika dalšími shledány dostatečně staré k přesunu do regulérního koncentračního tábora, a tak putovaly na Kashyyyk. Šťastné shledání s rodiči se nekonalo, neboť tito byli už nějakou dobu mrtví a holky stejně dostaly inhibiční čipy, tak je ani nenapadlo je hledat. Okopávaly kashyyycký chmel a neremcaly.
Tři týdny po zničení Hvězdy smrti je zachránil kashyyycký odboj a ony se přidaly ke kapitánu Simbaccovi, protože slyšely, že je sám takové malé dítě, co by mohl potřebovat společnost. Nedlouho poté odhalila, že lodi selhává vodní čip, a informovala o této skutečnosti Bananu Brannigan, která začala řešit nápravu. Náležitě se vyřádila i při následné výrobě kluzáků pro závod na Raxusu Prime. Následně pomáhala Shteffanovi s Geytssem udržovat veškerou techniku na lodi v provozu, i když jí většina byla starší než ona, a byla k ruce také Bananě s Grramadou. Smrt rodičů je dost sblížila jak se sestrou, tak se strýčkem, a pravděpodobně dost motaly hlavu Frodirrovi. Když strýček tak nějak adoptoval Gurrku, přijala ji Kerripirr za sestru.

Potenciália

Možná se v ní jednoho dne projevil dřímající talent po prababiččině sestře, ale možná ho hned zadupala do země, protože k čemu je v době superrychlých počítačů dobrý pečetní prsten, že?

d20

v jedenácti letech
Noble 2 / Tech Specialist 1
STR 11 / DEX 13 / CON 7 / INT 15 / WIS 7 / CHA 12
Repair +13, Appraise +9, Computer Use +8, Craft (computers) +8, Diplomacy +6, Knowledge (bureaucracy, technology) +6, Disable Device +5, Search +5
Merchant Trader, Technical Wizard, Skill Emphasis (Repair)

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License