Kde je Wyrrgy

Kde je Wyrrgy?: 4 BBY
Kdo se zúčastnil: Wyrrgy, Chlouppek, Voh-Jin Sanseator Misto, Kody-Kann Tonewy, Regid, Asyrk Aatashu, Najib Azhob Orgib, Scary, Ronie, SAP, Kaily
Místo určení: Huttský prostor, Oarlig

Stručný děj:
Po jedné z Wyrrgyho cest z planety Atalay se po něm slehla zem. Deek se obával, že podlehl touze po Síle a začal po něm pátrat. To samé dělá i Chlouppek, který s sebou vozí Regida se SAPem.
Na Tarisu se sešel s kontaktem, který mu prozradil, že Wyrrgy byl zajat Anaradem, držet v jeho sídle na Oarligu a měl být popraven na huttovi narozeniny. Mimojiné s sebou vzal kontakt speciální lovce, kteří na Chlouppka zaútočili a nebýt zásahu Regida se SAPem, jistě by zemřel. Po útěku z Tarisu a zastávce na Nar Shaddaa, kde Ronie zachránil Chlouppkovi v Modrém Mandaloru život, vymysleli plán, jak Wyrrgyho dostat ze spárů hutta.

17.2. 4BBY
Regid se vydával za lovce, dovedl Chlouppka huttovi, který jej dal do cely a se zapojením všech členů skupiny připravili podmínky k tomu, aby v den popravy oba chlupáči mohli utéct. Anarad ale něco tušil a poslal na ně ty lovce z Tarisu.
Skupině se podařilo přežít a utéct, Anarad byl zabit Regidem.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License