Kde je Wyrrgy

Kde je Wyrrgy?: 17. 1.-22. 2. 4 BBY
Kdo se zúčastnil: Asyrk Aatashu, Chlouppek, Kaily, Kody-Kann Tonewy, Najib Azhob Orgib, Regid, Ronie, SAP, Scary, Voh-Jin Sanseator Misto, Wyrrgy
Místo určení: Huttský prostor, Oarlig

Stručný děj

Po jedné z Wyrrgyho cest z planety Atalay se po něm slehla zem. Deek se obával, že podlehl touze po Síle a začal po něm pátrat. To samé učinil i Chlouppek, který s sebou vzal Regida se SAPem.
Na Tarisu se sešel s kontaktem, který mu prozradil, že Wyrrgy byl zajat Anaradem, drží ho v jeho sídle na Oarligu a měl být popraven na Huttovy narozeniny. Mimo jiné s sebou vzal kontakt speciální lovce, kteří na Chlouppka zaútočili a nebýt zásahu Regida se SAPem, jistě by zemřel. Po útěku z Tarisu a zastávce na Nar Shaddaa, kde Ronie zachránil Chlouppkovi v Modrém Mandaloru život, vymysleli plán, jak Wyrrgyho dostat ze spárů Hutta.

Regid se vydával za lovce, dovedl Chlouppka Huttovi, který jej uvrhl do cely, a se zapojením všech členů skupiny připravili podmínky k tomu, aby mohli v den popravy oba chlupáči utéct. Anarad ale něco tušil a poslal na ně ty lovce z Tarisu.
Skupině se podařilo přežít a utéct, Anarad byl zabit Regidem.

Následky

Wyrrgy a Chlouppek přišli o rodinnou nemesis a Deek později přebral Anaradovu organizaci se všemi zdroji a bohatstvím.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License