Kamika

Kamika byla lidská žena z Alderaanu, prostitutka a rodilá psychometrička. Měla subtilní postavu a dlouhé blond vlasy, které si ale obarvovala na červeno.

Historie

Kamika se narodila roku 113 BBY na Alderaanu a její rodiče patřili k nižší šlechtě. Pracovali pro jeden z rodů jako velvyslanci a díky tomu byli i s dcerou neustále na cestách. Kamika díky tomu už jako malá poznala velký kus galaxie a díky statusu svých rodičů poznala jen blahobyt.
Roku 99 BBY letěla s rodiči na dobrodružnou dovolenou, při níž navštívili i Gamorr, kde se její rodiče účastnili swingers banketu. Cestou zpátky se jim při přestupu na Nar Shaddaa přitížilo, byli hospitalizováni a následně se zjistilo, že oba trpí pokročilou fází infekce kalnorskými kvasinkami. Putovali do karantény a Kamika byla přemístěna do dětského domova, kde s hrůzou čekala, co bude dál. Po třech měsících čekání se dozvěděla, že její rodiče infekci podlehli. Kamika v afektu utekla a když se uklidnila, zjistila, že se ztratila a netuší, jak se dostat nejen zpátky do domova, ale ani na Alderaan.
Jak tam splašeně poletovala, vyhlédl si jí pasák Crook. Kamika neměla moc na výběr, Crook ji na týden zavřel do sklepa a po týdnu jen o troše vody jí dal dvě možnosti: buď pro něj začne roztahovat nohy dobrovolně a bude mít kde spát a co jíst, nebo jí vypálí oči, připoutá ji řetězy k posteli a nohy bude mít roztažené pořád. Rozhodla se pro to první.
Následujících deset let přežívala jen díky azuritu a několikrát se pokusila o sebevraždu, ale Crook si ji dobře hlídal, takže se jí to nikdy nepovedlo. Když od klientů dostala nějaké dýško, schovávala si ho v tajné skrýši svého pokoje a snila o tom, že si jednou našetří na zákon zakazující otroctví1 nebo později aspoň na lístek domů na Alderaan. Díky své psychometrii byla schopná dotykem poznávat své klienty více, než by možná chtěli, a když už byla starší, zjistila díky tomu, že jedním z jejích klientů, který ji navštěvoval už od jejích patnácti let, byl republikový velvyslanec Friclur z ambasády na Nar Shaddaa. Rozhodla se tuto informaci využít a začala plánovat, jak na něj sehnat kompromitující materiál.
V polovině roku 89 BBY se jí konečně podařilo získat kompromitující fotky a videa velvyslance Friclura. Nějakou dobu sbírala odvahu a na podzim mu zprávou pohrozila, že kompromitující materiály pošle do médií a na policii, pokud ji nevyplatí, čímž by se mohla osvobodit a dostat konečně domů. V tu dobu se také potkala s Wookiem Demonbaccou. Byl na dně a v jejím náručí našel trochu klidu a něhy. Nevadilo jí to, v životě už musela spát i s divnějšími bytostmi a tenhle ji k tomu ani nenutil. Dotykem o něm zjistila skoro vše a začalo jí na něm záležet. Stýkali se každý den, sblížili se a dala mu přezdívku Chlouppek. Poznala také, že se do ní zamiloval. Sama se mu otevřela a pověděla mu, jak skončila tam, kde je, a on slíbil, že ji dostane domů. Skutečně ji pak vyplatil a pořídil dvě letenky na Alderaan. Kamika byla štěstím bez sebe a ráda, že s ní chce chlupáč letět. Přistihla se, že k němu také něco cítí.
Ten večer, dva dny po Dni života, slavili Kamičinu svobodu a jejich brzkou cestu na Alderaan. Kouřili šamanovy slzy, které Chlouppek pro tu příležitost připravil, byli v psychadelickém transu a oddávali se jeden druhému. Bohužel si ve svém stavu nevšimli, že do jejich pokoje někdo vstoupil. Kamika už dávno zapomněla na senátora Friclura, ale on nezapomněl na ni a poslal nájemného vraha z legie Skitarii, aby se s ní vypořádal. Vrah využil situace, kdy jeho cíl nedokázal ostražitě vnímat své okolí, přistoupil ke Kamice sedící na ležícím Wookiovi a podřízl jí hrdlo. Nic necítila, její trip pokračoval, a protože se blížila k vyvrcholení, dala Chlouppkovi ruce na svůj krk, aby ji přiškrtil, jak to měla ráda. Během několika vteřin vykrvácela, aniž si to uvědomovala.
O pár hodin později se Chlouppek vrátil z tripu a až v ten okamžik si uvědomil, že na něm leží mrtvé tělo Kamiky. Byl vyděšený, zavolal policii, ale pak došel k názoru, že ji musel v rauši zabít on, podobně jako své rodiče. Zpanikařil, její tělo něžně uložil do zakrvácené postele, posledním polibkem se s ní v slzách rozloučil a před příjezdem policie utekl.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License