Hromfárač

Hromfárač byl wookijský fotbalový klub se základnou na Jolly Jediovi. Někdy se mu též říkalo Zubaccova devítka a unikátní byl mimo jiné tím, že měl ve stálé sestavě jen jednoho chytače, ale hned dva brankáře.

Historie

Klub byl založen 5. 7. 0 ABY, pár měsíců poté, co byli jeho zakládající členové zachráněni z Tábora 52, a pár let poté, co byla Impériem zrušena KFL. Vznikl de facto fúzí starších znesvářených klubů Fárač Chenachochan a Hromosvodi Zhamberrk, jejichž přeživší členové si sice nejdřív málem rozbili držky, ale pak se radši spojili, aby všem ukázali, jak se na Kashyyyku hraje fotbal. Prvním trenérem byl Murrinho, který se musel vypořádat jak se značným amatérismem, tak s všeobecnou nechutí posádky se do týmu začlenit.
K důležitému zlomu došlo začátkem roku 1 ABY, kdy se z kómatu po extrakci inhibičního čipu probudil Zubacca, bývalý trenér relativně úspěšných Lízátek Llullaillaco. Tréninky pak zahrnovaly mnohem víc strategie a taktiky, kondice týmu vypadala celkově velmi slibně a dokonce bylo preventivně vyhlášeno i výběrové řízení na diplomata, který zatím nebyl potřeba.
Klub byl na dlouhou dobu odkázán k tréninkům, neboť byl jediným funkčním klubem své doby a na sestavení druhého neměl dost záložníků, nicméně i tak si to jeho členové užívali a začátkem dubna 1 ABY si s nimi dokonce chvíli zakopala Hanna od Rumorodců.
Největší výzvou pro Zubaccu pak bylo vypořádat se s netrpělivostí členů, kteří se nemohli dočkat obnovení KFL.1

Aktivní sestava

Podpůrný personál

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License