Hina La

Hina La byla kaminoanská patoložka.

Historie

Už před vypuknutím války klonů byla nespokojena s kaminskou politikou, ale teprve po bitvě o Geonosis se rozhoupala k akci. Opustila Kamino a přidala se k separatistům, v čemž následovala další tři Kaminoany: kolegyně Kumu Nai a Kunpi Tai a jejího partnera Kuda. Protože věřili, že společnými silami dokážou vyvinout selektivní prostředek na boj proti klonům, a přesvědčili o tom i politické špičky Konfederace, dostali k dispozici loď Pla'akrat a značné finanční prostředky. Ukryli se v soustavě Frikk a začali s bádáním.
Kuma Nai je sice záhy opustila, ale Hina nadále pokračovala s pitváním klonů nakažených nejrůznějšími pokusnými verzemi budoucího nanoviru a brzy měli hotový první prototyp, se kterým Kunpi Tai vyrazila k Azoamu. Tam však byla zadržena Jessicou Karnis a jejím padawanem, kteří ji vydali spravedlnosti, načež skončila v republikovém vězení s maximální ostrahou na Coruscantu.
Kudo rozjel plán, jak ji odtamtud dostat, a Hina mu v něm asistovala, ovšem žádný z mnoha pokusů nevyšel a k nim se krátce po převratu dostaly zprávy, že se Kunpi v předtuše nucené spolupráce s Impériem oběsila v cele. Naštěstí už tou dobou nějakou chvíli pracovali na takovém menším melouchu pro jednu temnou paní ze Sithu a dostali skrz něj příležitost si přivydělat a pomstít se, takže se ani během občanské války nenudili.

d20

Tech Specialist 5 / Doctor 3
STR 8 / DEX 18 / CON 10 / INT 18 / WIS 10 / CHA 12
Knowledge (biology, cloning, humans, medicine) +15, Treat Injury +14, Computer Use +12, Craft (organ grafts) +10, Search +10, Spot +10, Appraise +8, Profession (pathologist) +7
Surgery, Skill Emphasis (Treat Injury), Cybernetic Surgery, Low Profile
Instant Mastery (Knowledge (cloning)), Tech Specialty (Medical Specialist), Expert (Craft (organ grafts)), Medical Specialty (Medical Technician)

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License