Harlaparna

[„Uhni, buzno.“]
- Harlaparna, kdekoliv, kdykoliv

Harlaparna, známější jako Harley, byla černá Wookiee z Kashyyyku, členka Pekelných drápů a později správkyně swoopového parku na Jolly Jediovi. Byla to skalní fanynka Lízátek a lesba, což na ní bylo vidět na první pohled.

Historie

Před rozkazem 66

Narodila se roku 36 BBY v Kachirhu a většinu svého dětství strávila průzkumem pláží a okolních lesů. Naučila se šplhat, plavat a jezdit na katarnech, ale ještě víc ji lákaly rychlé stroje, které občas viděla projíždět městem. V patnácti se poprvé střetla s gangem motorkářů a i když ji mezi sebe nejdřív kvůli špatným zkušenostem s Kerrchak nechtěli vzít, nakonec je přesvědčila, že je víc chlap než někteří z nich. Postupně zjišťovala, že se jí vlastně spíš než kolegové z gangu líbí ty samé plakáty, co se líbí jim, a tomu jednomu, co ji měl potřebu balit, celkem názorně zlomila nos.
Během bitvy o Kachirho v posledním dni války byla v klubovně, což jí nejspíš zachránilo život.

Občanská válka

Když rádio zaplnily podivné zprávy, byla z toho poněkud zmatená a vyrazila na průzkum okolí, takže Chlouppka, který si od jejího kolegy půjčil swoop, nepotkala. Viděla ale pár klonů, co střílí do jejích krajanů, vrátila se s tou novinou do klubovny a hlasovala pro okamžitý ústup do lesa, kde budou moci lépe čelit hrozbě. Několik jich skutečně přesvědčila, vyrazili spolu na motorkách do Země stínů a plánovali, jak založí odboj. Harley však byla pouhých pár týdnů po zahájení zotročování chycena, vybavena inhibičním čipem a poslána makat do koncentračních táborů, nakonec i do Tábora 52.
Tři týdny po zničení Hvězdy smrti byla zachráněna kashyyyckým odbojem pod vedením Šošonského krále a dostala se na jejich základnu v mlhovině Tyyyn. Nějakou dobu zvažovala, že se přidá k nim, ale neměli na základně jedinou motorku, a tak se radši nechala převelet na Jolly Jedie, kde čekala větší dobrodrůžo.
První příležitost zajezdit si na silných strojích během závodu na Raxusu Prime sice propásla, protože si při koupání v hangárovém parku uhnala rýmičku a nakonec jenom pomáhala s konstrukcí kluzáků, ale o to obdivněji pak vzhlížela k Leele a trochu i ke kapitánovi, ačkoliv pro něj ani jeho stroj závod moc dobře nedopadl. V následných volbách dala svůj hlas Ferrmatě, protože holky přece musí držet při sobě, ale nebyla zklamaná, když se Simbacca vrátil z mrtvých. V dalších měsících se seznamovala s posádkou a snažila se najít nějakou spřízněnou duši, protože se to tam nějak podezřele párovalo, leč neměla štěstí.
10. 4. 1 ABY, na svatbě kapitána a Merumeccu, konečně sebrala odvahu a šla vyzvat k tanci Kerrchak, nicméně ji o pár vteřin předběhl Bearr. Harley tak zůstala sama a trochu nasraná, ale trochu se přiopila a přenesla přes to. Ačkoliv ji mrzelo, že na palubě není nikdo, koho by zajímala i jinak než jako odbornice na rychlé stroje, smířila se s tím a hodlala si počkat na pád Impéria, po němž očekávala značné ulehčení životního údělu.

Potenciála

Jestli někdy dojde na testování nitroděložní štěnice, dost možná se přihlásí jako dobrovolnice, aby ten orgán taky nějak využila.

d20

Scout 3 / Soldier 1
STR 16 / DEX 15 / CON 16 / INT 10 / WIS 10 / CHA 14
Intimidate +9, Climb +8, Pilot +8, Ride +8, Repair +7, Jump +6, Swim +6, Survival +5, Listen +4
Lightning Reflexes, Rugged, Vehicle Dodge
Hot-wire

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License