Grulla the Hutt

Grulla byla Hutt z Nal Hutta, členka klanu Trinivii, teta Gromby a bývalá manželka Anarada.

Historie

Grulla byla pohlednáHuttka z rodu Trinivii, která se narodila roku 351 BBY.
Roku 198 BBY se vdala za Anarada z konkurenčního klanu Ramesh, čímž mezi klany vzniklo silné spojenectví. Sice to byl sňatek z rozumu, ale brzy si jeden druhého oblíbili a jejich organizace rostla na síle a moci. Manžel si navíc oblíbil jejího synovce Grombu, kterému se stal mentorem.
Roku 124 BBY se jí narodil syn Anurak a Grulla nemohla být šťastnější. Naneštěstí trpěl Anurak vrozeným autoimunitním onemocněním a musel brát pravidelně léky. Tato skutečnost byla tajná a nevěděli o ní ani blízcí členové obou klanů.
Roku 123 BBY byl Anurak na Grombův příkaz unesen Wookieem Georrggekesem. Bohužel pro všechny zůčastněné Anurak nedostal důležité léky, jeho imunitní systém náhle zkolaboval a i když byl záhy navrácen a převezen do nemocnice, během několika dní zemřel. Anaradovi ze žalu přeskočilo a z obou bývalých přátel se stali nepřátelé na život a na smrt. Grulla stála za svým manželem a Grombovi nedokázala odpustit, co způsobil. Anaradův psychický stav se ale zhoršil natolik, že se začala bát o svůj život. Opustila ho, aniž by si toho vlastně všiml, a tím skončilo spojenectví mezi oběma klany.
Grombovy snahy o usmíření vždy rázně zamítla a hodlala ho v budoucnu obchodně zničit.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License