Grab&Run

Grab&Run: 11.-12. 3. 0 ABY
Kdo se zúčastnil: Banana Brannigan, Emily, Štěkna
Místo určení: Střední pás, sektor Shiwal, Tekillo III

Úvod do děje

Křupkový odboj dostal od agenta Celestie zprávu s žádostí o pomoc menší odbojové buňce na planetě Tekillo III. Buňka to byla sice zaběhlá, fungovala už dlouhé měsíce, ale dostala se do úzkých se zásobováním a potřebovala zdroje, aby mohla dál pokračovat v boji proti Impériu. Kapitán Křupka měl s Magory zrovna na stole jinou misi, ale zaúkoloval Willyho s Čertem, aby zaletěli sehnat s Dvacet deka šunky dost zásob, a Bananu s Emily vyslal jako předvoj na planetu, aby se dostaly do kontaktu s odbojem a zajistily bezproblémové předání zásob.

Detaily

11. 3. 0 ABY

08:00 Banana, Emily a jejich kufrdroid vystoupili z pravidelné transportní linky v hlavním přístavu Tekilla III a jako správné turistky se podívaly po industriálních památkách hlavního města.
12:31 Po prohlídce se k obědu zastavily před bistrem Grab&Go, které bylo v přízemí patrového domu a kde se měl nacházet jejich kontakt na spojení s odbojem.
12:55 Holky vystály dlouhou frontu, než se dostaly na řadu. Přivítal je droid, který sbíral objednávky. Obě si objednaly specialitu šéfkuchařky, Eat'n'Die hambáče s domácími hranolkami a sýrovou salsou, a pak ještě šest kousků s sebou pro kapitána. Z kuchyně na ně začala řvát shistavanenská šéfkuchařka, že na to ať zapomenou, že pokud to nesežerou hned, tak maj smůlu, protože za chuť svého jídla ručí a ohřívaný hambáč by jí mohl zkazit reputaci.
12:56 Holky kuchařce naznačily, že přišli kvůli místním povstalcům. Kuchařka se neotočila od sporáku, jen jim řekla, že mají být po šichtě v devět u zadního vchodu bistra.
12:57 Emily s Bananou do sebe tlačily hambáče u stolečků, kečup s hořčicí až za ušima. U pultu se objevili dva muži v imperiálních důstojnických uniformách.
12:58 Imperiálové začali prudit kuchařku, která si to nechtěla nechat líbit a s vrčením jim slovní výpady vracela. Prudění rychle přešlo k vyhrožování z obou stran.
13:00 Děvčata zabránila eskalaci hádky a medovými hlásky přebrala pozornost důstojníků.
13:05 Imperiálové pozvali holky večer do Drinkilla a ty, protože z toho cítily příležitost získat informace, kývly pod podmínkou, že jim pánové koupí šaty.
13:10 Důstojníci i Emily s Bananou a kufrdoidem odešli po jídle na nákupy.
14:03 Emily si vybrala žluté šaty, Banana pastelově zelené a byla štěstím bez sebe. Z pocitů, které nasávala ze svého doprovodu, začínala být značně nadržená.
14:12 S jejich sponzory se rozloučily, do večera ještě trajdaly po městě a Banana nadšeně kvíkala nad kilometry a kilometry trubek, zrezivělých věží a vyhaslých i stále funkčních vysokých pecí.
17:58 Holky se načančaly na hotelu a vyrazily ke klubu Drinkillo, kde měly sraz s důstojníky.
18:41 Potkaly se s chalany, jak se domluvili.
18:45 Holky trsaly na hudbu a Emily hlídala, aby jim nikdo necpal k pití nic od Spice Girls Group. Banana tak mohla pít jen zelenou, ale i tak se slušně bavila.
20:19 Kamil Krees, který dělal doprovod Bananě, jí při svůdném tanci do ucha zašeptal pár návrhů a nepřestal s tím, ani když mu přiznala, že je jí patnáct.
20:27 Banana nasáklá emocemi svého doprovodu byla dobrovolně zavlečena na toalety pro invalidy, kde je neměl nikdo rušit, a začali se tam spolu oddávat vášnivému líbání.
20:29 Když už měla dole kalhotky, on kalhoty a Banana byla připravena přijít o panenství s nepřítelem, vykopla dveře Emily. Imperiál to dost nelibě nesl a nevybíravě na ni začal řvát, že jestli nepřišla kvůli společné trojce, tak ať táhne do prdele. Emily mu třískla hlavou o záchodovou místu a on v bezvědomí zůstal ležet. Přikázala Bananě, ať jde na holky a upraví se. Mezitím se postarala o imperiála, aby se tam případně nezadusil zvratky.
20:35 Holky opustily Drinkillo a společně se vydaly k bistru, kde měly mít sraz se Štěknou. Cestou měla Emily s Bananou intimní rozhovor o tom, co se před několika minutami stalo.
21:06 Holky se objevily před zadním vchodu Grab&Go a šéfkuchařka tam už na ně čekala. Představila se jim jako Štěkna a po krátkém rozhovoru jim předala čip, který obsahoval informace o odbojové buňce a vodítka, kde je hledat. S čipem jim dala i šest porcí bašty s sebou.
21:13 Vyměnily si na sebe kontakt a rozloučily se. Děvčata šla zpět na hotel, Štěkna vyšla do patra nad bistrem, kde měla zařízený byt.
21:34 Emily po sprše zalehla a spala jako dudek. Banana ležela vedle ní, ale snažila se získat něco relevantního z čipu a přemítala o událostech na párty.
22:51 Banana ulehla vedle Emily a usnula.

12. 3. 0 ABY

06:30 Banana si přivstala a zanořila se zpět do čipu.
08:09 Emily se probudila Bananiným vítězoslavným výsknutím. Podařilo se jí zjistit, že povstalci se skrývají v jeskyni za vodopády asi sto kilometrů od města.
09:10 Emily se ozvala rozrušená Štěkna. Imperiálové jí v noci ukradli objednávkového droida, kterého používala k odposlouchávání imperiálů. Hodlala se infiltrovat na imperiální základnu a získat ho zpět.
09:20 Holkám se podařilo Štěknu přesvědčit, ať nedělá kraviny a ať se za nimi zastaví na hotelu.
09:55 Štěkna se objevila na hotelu. Dohodly se, že spojí síly, a daly se do vymýšlení plánu. Shodly se, že se zastaví v bistru, okouknou místo činu a Štěkna si z bytu vezme něco, čím se může trochu bránit. Banana i Emily si z kufrdroida vytáhly své blastery.
10:30 Když dorazily ke Grab&Go, ukázalo se, že za tu dobu, co byla Štěkna na hotelu, někdo zapečetil dveře úřední páskou a Banana nahlásila, že v Síle vidí dvě osoby, které se uvnitř pohybují.
10:32 Štěkna obešla bistro k zadnímu vchodu, kterým se vplížila dovnitř. Banana dala signál, že kolem nikdo není ani se neblíží, a tak Emily zabušila na dveře.
10:33 Jeden z imperiálů prohledávajících bistro přišel ke dveřím a zařval, ať táhnou pryč. Druhý se přesunul k objednávacímu pultu, aby měl přehled, co se děje. Štěkna se tak nepozorovaně proplížila do kuchyně a z magnetického držáku si vzala nůž. Emily se za dveřmi zeptala, jestli neví něco o nějakém odboji. Imperiál otevřel dveře a ona ho střelila blasterem do hrudi. Než druhý stačil cokoliv říct, Štěkna mu zezadu zabodla nůž do krku a poslala ho k zemi.
10:34 Děvčata vlezla do bistra, Banana za nimi zavřela. Emily prohledala toho svého a nenašla nic zajímavého krom stíracího losu, který si schovala. Banana se přesunula k tomu druhému, kterého opatrně, aby se nezamazala krví, prošacovala a našla datapad.
10:37 Z datapadu vyčetly, že imperiálové vědí o lokaci povstalců za vodopády a že jsou na cestě posily, které mají buňku za necelých dvanáct hodin rozdrtit.
10:40 Plán na získání droida i na cestu k vodopádům padl. Holky přemýšlely, jak odboj varovat před nadcházejícím útokem.
10:43 Štěkna navrhla použít její reklamní bannery, které měla rozmístěné různě po městě.
10:51 Emily zamluvila tři letenky na první transport z planety, Banana naprogramovala na dálku bannery, aby se varovná zpráva objevila až když budou všechny tři bezpečně odlétat z planety. Štěkna si vzala to nejcennější, co v bistru a doma měla - sadu nožů a koření.
11:24 Holky si vyzvedly kufrdroida z hotelu, odhlásily se na recepci a vydaly se do přístavu.
12:15 Štěkna, Banana, Emily a kufrdroid prošli letovou kontrolou, usadili se v lodi a bez zbytečného drama odletěli z Tekillo III.

Následky

Holky se v pořádku vrátily na Jolly Jedie a přivezly si nejen krásné šaty, ale i Štěknu. Když Simbacca ochutnal jejích šest ohřívaných burgerů, okamžitě jí nabídl místo palubní kuchařky. Los nalezený u mrtvého důstojníka se ukázal být výherním. Sice v obskurní měně, ale dostali milióny, které po převodu na kredity stačily na plné vybavení lodní kuchyně podle Štěkniných představ.
Varování, které se zobrazilo na reklamních bannerech po městě, zafungovalo a aspoň části členů tamního odboje se podařilo pogromu vyhnout.
Nakoupené zásoby nebylo zatím komu poslat, a tak zůstaly na Jolly Jediovi, kde se později taky moc hodily.
Kamil Krees byl kolegou odtažen do kasáren, dostal nové zuby a od té doby nemohl holky dostat z hlavy.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License