Flok Im'jia

Flok Im'jia byl bothanský pašerák, otec Byorna. Nechyběla mu odvaha ani koňská dávka šarmu, a tak se až do své smrti z většiny problémů zvládal drze vykecat.

Historie

Narodil se v roce 87 BBY na Kothlisu a nějaký čas se živil jako sňatkový podvodník, ovšem pak byl dopaden a hrozilo, že půjde za mříže. Raději tedy přijal nabídku Spynetu, že pro něj bude pracovat v terénu, což si užíval ještě víc než předchozí zaměstnání minimálně proto, že to bylo výnosnější.1
V roce 41 BBY vyhrál na jediný lístek v tombole vrak korvety třídy Defender2 a strávil tři roky jeho opravami. V roce 39 BBY se dozvěděl, že mu jedna z jeho přístavních známostí porodila syna, ale vzít si ji odmítl, pouze na chlapce posílal alimenty a sem tam ho navštívil. Loď mu v následujících letech nosila štěstí a on vydělal slušný balík na zakázkách pro různé podsvětní živly. Roku 35 BBY prolétal asteroidovým pásem nedaleko planety Vor Deo a všiml si na jednom z kamenů vraku, z nějž obratem zachránil lady Hyenu. Později ji dopravil na Idigaro a pak pokračoval v přepravní činnosti.
Pro vysoký věk nakonec s pašeráctvím seknul, krátce po roce 19 BBY předal Zaječí pracku nové generaci a šel si užívat důchodu.
Zemřel v roce 2 BBY.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License