Chawick

„Kalhoty bych Vám ani nedoporučoval, ale vesta na holé tělo není možná.“
„Mezi holým tělem a vestou bych měl to, co si teď natáčíte na prsty.“
- Chawick a Chlouppek, 19 BBY

Chawick byl arkaniánský krejčí z Nar Shaddaa, na první pohled homosexuál. Při práci využíval kromě krejčovského metru také poletujícího droida, kterému diktoval míry, strašně rád si o sobě vymýšlel1 a k pití měl nejradši Robbie Bubble s vodkou nebo věci od Red Romance Inc. Byl to ale profík a na pašeráckém měsíci neměl mnoho konkurentů.

Historie

Narodil se v roce 49 BBY do spořádané rodiny cukráře a švadleny a v dětství si neměl na co stěžovat. Od matky se naučil tak zručně zacházet s látkami, že se o něj prala hned dvě odborné střední školy, kde skládal přijímací zkoušky, a slušné vzdělání mu tak rovněž nechybělo. Přesto krátce po maturitě na čas vypadl z rodné hroudy a zkusil štěstí u žoldáků, s nimiž většinou hlídal vesmírné přístavy před nájezdy pirátů. Doufal, že se přes ně dostane k Mandalorianům, ovšem nedostal se ani pořádně do akce. Navíc mezi drsné hochy příliš nezapadl a odnesl si od nich jen přezdívku Arianus, přičemž ten anus v ní nebyl náhodou.
V roce 29 BBY se vrátil na Nar Shaddaa k rodičům, v jejichž domě dělal na zakázkách pro obyvatele okolní čtvrti, a nakonec si zřídil vlastní podnik asi čtyřicet minut metrem od Memento Venari.
Demonbacca si u něj v roce 19 BBY, krátce po vydání rozkazu 66, pořídil prďáckou košili s vestičkou, o devatenáct let později se tam stavil znovu, se slepým kolegou, a oba si nechali vyrobit další hadry na míru. Impérium pana Chawicka nijak neomezovalo ani nevzrušovalo, dál pracoval ve svém oboru a dál mlsně koukal po místních Mandalorianech.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License