Barbucca
Jméno: Barbucca
Rasa: Wookiee
Datum narození: ?
Planeta narození: ?

Barbucca byla dcera Simbaccy a Merumeccu, zlé dvojče Kerribeccy. Víc toho o ní zatím v hlavním kánonu říct nejde, protože se ještě nenarodila. Jisté je jen to, že zdrojem jejího jména je Barrbucha, gerraka Simbaccova strýčka Chlouppka, kterou si velmi oblíbil, protože mu nosila koblihy a dělila se s ním o granule.

Životpis

Občanská válka

2 BBY
Někdy kolem tohohle roku se narodila na palubě Jolly Jedie.

Potenciália

Vždycky měla blízko k temné straně, a tak je klidně možné, že jí propadla a přidala se k rytířům Renu. Simbacca by ji v takovém případě jistě chtěl dostat zpátky, ale mnohem větší šanci na úspěch by v tom měla Kerribecca.

Alternativní reality

  • V původním kánonu se narodila až někdy kolem roku 140 ABY a její matkou byla Quaylemeccu.
  • V jedné paralelní realitě se narodila na Alaris Prime, dostala se na praxeum Luka Skywalkera a stala se první novou mistryní šermu novodobého Řádu Jediů. I tam si ale prošla krátkou temnou fází.

d20

v paralelní realitě
Fringer 2 / Jedi Guardian 10 / Jedi Weapon Master 5 / Sith Warrior 3
STR 16 / DEX 10 / CON 15 / INT 14 / WIS 12 / CHA 16
Enhance Ability +20, Intimidate +20, Affect Mind +15, Battlemind +15, Telepathy +15, Jump +12, Bluff +10, Drain Knowledge +10, Survival +10, Tumble +10
Headstrong, Endurance, Great Fortitude, Power Attack, Stamina, Weapon focus (lightsaber), Combat Expertise, Defensive Martial Arts, Hatred, Improved Feint, Advanced Martial Arts, Frightful Presence
Weapon Mastery (Devastating Strike, Martial Arts Kata)

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License